SEURAA MEITÄ:
×

KHL

ETUSIVU / KHL
KHL

KHL 2019-2020 – Otteluohjelma, Joukkueet & Live Stream

KHL 2019-2020

KHL -kausi 2019-2020 alkaa 1. päivä syyskuuta 2019. Mukana on viime kauden tapaan 24 joukkuetta, joista jokainen joukkue pelaa 62 runkosarjan ottelua. Runkosarja kestää 27. helmikuuta ja kausi on paketoitu viimeistään 30. huhtikuuta 2020. Suomalaisfanien mielenkiinto kohdistuu ennen kaikkea Helsingin Jokereihin, mutta sarjassa pelaa myös mielenkiintoisia suomalaispelaajia. Jori Lehterä tekee paluun KHL -kaukaloon taalaliigasta ja edustaa tulevalla kaudella Pietarin SKA:ta.

KHL -kausi 2019-2020
Alkaa: 01. syyskuuta 2019
Joukkueita: 24 joukkuetta
Viime vuoden mestari: TsSKA Moskova
Järjestäjä: Kontinental Hockey League
Virallinen kotisivu: https://www.khl.ru/

KHL on maailman toiseksi kovin jääkiekkoliiga NHL:n jälkeen, joka on laajentunut ympäri maailmaa. Tulevalla kaudella on joukkueita niin Kiinasta, Kazakstanista, Valko-Venäjältä, Suomesta kuin Latviasta.

KHL 2019-2020 – Joukkueet ja divisioonat

KHL -kaudella 2019-2020 on mukana 24 joukkuetta, jotka on jaettu kahteen eri konferenssiin ja neljään eri divisioonaan. Läntisessä konferenssissa on 12 joukkuetta ja itäisessä konferenssissa 12 joukkuetta. Konferenssien sisällä on vielä kaksi divisioonaa. Jokerit pelaa läntisessä konferenssissa ja Bobrov divisioonassa.

» Siirry Jokereihin

Läntinen konferenssi

Bobrov division Tarasov division
Jokerit
Ska Pietari
Dynamo Moskova
Dinamo Riga
Severstal
Moskova Spartak
CSKA
Dinamo Minsk
HC Sochi
Lokomotiv
Vityaz
Torpedo

Itäinen konferenssi

Kharlamov division Chernyshev division
Avtomobilist
Ak Bars
Metallurg
Neftekhimik
Sibir
Traktor
Avangard
Admiral
Amur
Barys
Kunlun Red Star
Salavat Yulaev

Palaa sivun alkuun

KHL 2019-2020 – Otteluohjelma

Runkosarjan aikana jokainen joukkue pelaa neljästi oman divisioonansa joukkueita vastaan ja kahdesti muiden divisioonan joukkueita vastaan, jolloin ottelumääräksi joukkuetta kohti tulee 62. Runkosarjan päätteeksi 8 joukkuetta molemmista konferensseista etenee pudotuspeleihin.

Kaksi ensimmäistä paikkaa molemmista konferensseista menee divisioonien voittajille. Divisioonan voittajien paremmuusjärjestys selviää keskinäisten otteluiden perusteella. Sijat 2–8 määritetään myös keskinäisten otteluiden perusteella.

» Katso KHL-otteluita Nordicbetillä

Syyskuu 2019

01.09. 15:30 – TsSKA Moskova – Avangard Omsk
02.09. 17:00 – Jekaterinburg – Severstal Tsherepovets
02.09. 17:00 – Magnitogorsk – SKA Pietari
02.09. 17:00 – Traktor Tsheljabinsk – HK Vitjaz
02.09. 19:10 – Dinamo Minsk – Neftehimik Nizhnekamsk
02.09. 19:30 – Dinamo Riika – Spartak Moskova
02.09. 19:30 – Dynamo Moskova – Nizhni Novgorod
03.09. 14:00 – Kunlun – Salavat Ufa
03.09. 15:30 – Sibir Novosibirsk – Amur Habarovsk
03.09. 16:30 – Barys Nur-Sultan – Admiral Vladivostok
03.09. 18:30 – Jokerit – Avangard Omsk
03.09. 19:30 – TsSKA Moskova – Ak Bars Kazan
04.09. 14:30 – Kunlun – Salavat Ufa
04.09. 17:00 – Jekaterinburg – HK Vitjaz
04.09. 17:00 – Magnitogorsk – Severstal Tsherepovets
04.09. 17:00 – Traktor Tsheljabinsk – SKA Pietari
04.09. 19:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Spartak Moskova
04.09. 19:30 – Dinamo Riika – Nizhni Novgorod
04.09. 19:30 – Dynamo Moskova – Dinamo Minsk
04.09. 19:30 – HK Sotshi – Neftehimik Nizhnekamsk
05.09. 15:30 – Sibir Novosibirsk – Admiral Vladivostok
05.09. 16:30 – Barys Nur-Sultan – Amur Habarovsk
05.09. 19:00 – Jokerit – Ak Bars Kazan
06.09. 17:00 – Jekaterinburg – SKA Pietari
06.09. 17:00 – Magnitogorsk – HK Vitjaz
06.09. 19:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Nizhni Novgorod
06.09. 19:30 – Avangard Omsk – Severstal Tsherepovets
06.09. 19:30 – Dynamo Moskova – Spartak Moskova
06.09. 19:30 – HK Sotshi – Dinamo Minsk
06.09. 19:30 – TsSKA Moskova – Neftehimik Nizhnekamsk
07.09. 10:00 – Amur Habarovsk – Traktor Tsheljabinsk
07.09. 13:30 – Sibir Novosibirsk – Salavat Ufa
07.09. 16:00 – Jokerit – Dinamo Riika
07.09. 17:00 – HK Sotshi – Ak Bars Kazan
08.09. 10:00 – Amur Habarovsk – Traktor Tsheljabinsk
08.09. 10:00 – Kunlun – Barys Nur-Sultan
08.09. 17:00 – Avangard Omsk – Nizhni Novgorod
08.09. 17:00 – Spartak Moskova – Dinamo Minsk
09.09. 14:30 – Kunlun – Barys Nur-Sultan
09.09. 17:00 – Jekaterinburg – Magnitogorsk
09.09. 19:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Dinamo Riika
09.09. 19:30 – HK Vitjaz – Dynamo Moskova
09.09. 19:30 – Severstal Tsherepovets – TsSKA Moskova
10.09. 12:30 – Admiral Vladivostok – Traktor Tsheljabinsk
10.09. 19:00 – Lokomotiv Yaroslavl – HK Sotshi
10.09. 19:30 – SKA Pietari – Sibir Novosibirsk
10.09. 19:30 – Spartak Moskova – Avangard Omsk
11.09. 12:00 – Amur Habarovsk – Barys Nur-Sultan
11.09. 12:30 – Admiral Vladivostok – Traktor Tsheljabinsk
11.09. 19:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Magnitogorsk
11.09. 19:00 – Nizhni Novgorod – TsSKA Moskova
11.09. 19:00 – Severstal Tsherepovets – Jokerit
12.09. 17:00 – Salavat Ufa – Jekaterinburg
12.09. 19:10 – Dinamo Minsk – Sibir Novosibirsk
12.09. 19:30 – HK Vitjaz – HK Sotshi
12.09. 19:30 – Lokomotiv Yaroslavl – Dynamo Moskova
12.09. 19:30 – Spartak Moskova – Dinamo Riika
13.09. 12:30 – Admiral Vladivostok – Barys Nur-Sultan
13.09. 19:00 – Ak Bars Kazan – Magnitogorsk
13.09. 19:00 – Nizhni Novgorod – Jokerit
13.09. 19:30 – SKA Pietari – TsSKA Moskova
14.09. 10:00 – Kunlun – Traktor Tsheljabinsk
14.09. 14:30 – Salavat Ufa – Amur Habarovsk
14.09. 17:00 – HK Vitjaz – Sibir Novosibirsk
14.09. 17:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Jekaterinburg
14.09. 17:00 – Severstal Tsherepovets – Dynamo Moskova
14.09. 17:00 – Spartak Moskova – HK Sotshi
15.09. 10:00 – Kunlun – Traktor Tsheljabinsk
15.09. 17:00 – Nizhni Novgorod – Avangard Omsk
15.09. 17:00 – SKA Pietari – Jokerit
15.09. 17:10 – Dinamo Minsk – Magnitogorsk
16.09. 19:00 – Ak Bars Kazan – Severstal Tsherepovets
16.09. 19:30 – Dinamo Riika – Amur Habarovsk
16.09. 19:30 – TsSKA Moskova – Lokomotiv Yaroslavl
17.09. 16:30 – Barys Nur-Sultan – Spartak Moskova
17.09. 17:00 – Jekaterinburg – Avangard Omsk
17.09. 17:00 – Salavat Ufa – Kunlun
17.09. 19:00 – Nizhni Novgorod – Neftehimik Nizhnekamsk
17.09. 19:30 – Dynamo Moskova – Admiral Vladivostok
17.09. 19:30 – HK Sotshi – SKA Pietari
18.09. 15:30 – Sibir Novosibirsk – Traktor Tsheljabinsk
18.09. 19:10 – Dinamo Minsk – Amur Habarovsk
18.09. 19:30 – Dinamo Riika – Lokomotiv Yaroslavl
18.09. 19:30 – HK Vitjaz – Severstal Tsherepovets
19.09. 17:00 – Jekaterinburg – Kunlun
19.09. 17:00 – Magnitogorsk – Spartak Moskova
19.09. 17:00 – Salavat Ufa – Avangard Omsk
19.09. 19:30 – Ak Bars Kazan – Neftehimik Nizhnekamsk
19.09. 19:30 – Dynamo Moskova – SKA Pietari
19.09. 19:30 – HK Sotshi – Nizhni Novgorod
19.09. 19:30 – TsSKA Moskova – Admiral Vladivostok
20.09. 15:30 – Sibir Novosibirsk – Amur Habarovsk
20.09. 16:30 – Barys Nur-Sultan – Traktor Tsheljabinsk
20.09. 19:00 – Lokomotiv Yaroslavl – HK Vitjaz
21.09. 14:30 – Salavat Ufa – Neftehimik Nizhnekamsk
21.09. 15:00 – Jekaterinburg – Spartak Moskova
21.09. 15:00 – Magnitogorsk – Ak Bars Kazan
21.09. 17:00 – HK Sotshi – Admiral Vladivostok
21.09. 17:00 – Severstal Tsherepovets – Nizhni Novgorod
21.09. 17:10 – Dinamo Minsk – Jokerit
21.09. 17:30 – Dynamo Moskova – Dinamo Riika
22.09. 17:00 – Avangard Omsk – Kunlun
22.09. 17:00 – SKA Pietari – HK Vitjaz
23.09. 15:30 – Sibir Novosibirsk – Ak Bars Kazan
23.09. 17:00 – Traktor Tsheljabinsk – Neftehimik Nizhnekamsk
23.09. 19:00 – Severstal Tsherepovets – Dinamo Riika
23.09. 19:30 – Lokomotiv Yaroslavl – Jokerit
23.09. 19:30 – SKA Pietari – TsSKA Moskova
24.09. 12:00 – Amur Habarovsk – Admiral Vladivostok
24.09. 19:00 – Nizhni Novgorod – Dinamo Minsk
24.09. 19:30 – HK Vitjaz – Jekaterinburg
24.09. 19:30 – Spartak Moskova – Salavat Ufa
25.09. 17:00 – Magnitogorsk – Barys Nur-Sultan
25.09. 17:00 – Traktor Tsheljabinsk – Ak Bars Kazan
25.09. 18:30 – Jokerit – TsSKA Moskova
25.09. 19:30 – Lokomotiv Yaroslavl – Dinamo Riika
26.09. 12:00 – Amur Habarovsk – Admiral Vladivostok
26.09. 19:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Kunlun
26.09. 19:00 – Severstal Tsherepovets – Dinamo Minsk
26.09. 19:30 – HK Sotshi – Dynamo Moskova
26.09. 19:30 – SKA Pietari – Salavat Ufa
26.09. 19:30 – Spartak Moskova – Jekaterinburg
27.09. 17:00 – Traktor Tsheljabinsk – Barys Nur-Sultan
27.09. 19:30 – Nizhni Novgorod – TsSKA Moskova
28.09. 10:00 – Amur Habarovsk – Sibir Novosibirsk
28.09. 16:00 – Jokerit – Jekaterinburg
28.09. 17:00 – Ak Bars Kazan – Kunlun
28.09. 17:00 – Avangard Omsk – Spartak Moskova
28.09. 17:00 – HK Vitjaz – Magnitogorsk
28.09. 17:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Dinamo Minsk
28.09. 17:00 – Severstal Tsherepovets – Salavat Ufa
28.09. 17:00 – SKA Pietari – Dynamo Moskova
29.09. 15:00 – Traktor Tsheljabinsk – Lokomotiv Yaroslavl
29.09. 17:30 – Nizhni Novgorod – HK Sotshi
30.09. 12:30 – Admiral Vladivostok – Sibir Novosibirsk
30.09. 16:30 – Barys Nur-Sultan – Kunlun
30.09. 19:00 – Ak Bars Kazan – Neftehimik Nizhnekamsk
30.09. 19:30 – Avangard Omsk – Magnitogorsk
30.09. 19:30 – Dinamo Riika – SKA Pietari
30.09. 19:30 – Dynamo Moskova – Jokerit

Lokakuu 2019

01.10. 17:00 – Jekaterinburg – Lokomotiv Yaroslavl
01.10. 17:00 – Salavat Ufa – Nizhni Novgorod
01.10. 19:10 – Dinamo Minsk – HK Sotshi
01.10. 19:30 – Spartak Moskova – TsSKA Moskova
02.10. 12:30 – Admiral Vladivostok – Sibir Novosibirsk
02.10. 19:00 – Ak Bars Kazan – SKA Pietari
02.10. 19:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Jokerit
02.10. 19:30 – Dinamo Riika – Avangard Omsk
02.10. 19:30 – Dynamo Moskova – Severstal Tsherepovets
03.10. 12:00 – Amur Habarovsk – Kunlun
03.10. 16:30 – Barys Nur-Sultan – Nizhni Novgorod
03.10. 17:00 – Magnitogorsk – Lokomotiv Yaroslavl
03.10. 19:10 – Dinamo Minsk – Traktor Tsheljabinsk
03.10. 19:30 – TsSKA Moskova – HK Vitjaz
04.10. 17:00 – Salavat Ufa – Severstal Tsherepovets
04.10. 19:30 – HK Sotshi – Avangard Omsk
05.10. 10:00 – Admiral Vladivostok – Kunlun
05.10. 13:30 – Sibir Novosibirsk – Neftehimik Nizhnekamsk
05.10. 15:00 – Jekaterinburg – Dynamo Moskova
05.10. 15:00 – Magnitogorsk – Nizhni Novgorod
05.10. 17:00 – HK Vitjaz – Spartak Moskova
05.10. 17:00 – SKA Pietari – Traktor Tsheljabinsk
05.10. 17:00 – TsSKA Moskova – Dinamo Riika
06.10. 14:00 – Barys Nur-Sultan – Severstal Tsherepovets
06.10. 17:00 – HK Sotshi – Amur Habarovsk
06.10. 17:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Avangard Omsk
06.10. 17:10 – Dinamo Minsk – Ak Bars Kazan
07.10. 12:30 – Admiral Vladivostok – Neftehimik Nizhnekamsk
07.10. 15:30 – Sibir Novosibirsk – Dynamo Moskova
07.10. 17:00 – Jekaterinburg – Traktor Tsheljabinsk
07.10. 17:00 – Salavat Ufa – Magnitogorsk
07.10. 19:30 – Dinamo Riika – HK Vitjaz
07.10. 19:30 – SKA Pietari – Spartak Moskova
08.10. 18:30 – Jokerit – HK Sotshi
08.10. 19:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Ak Bars Kazan
08.10. 19:30 – TsSKA Moskova – Amur Habarovsk
09.10. 14:30 – Kunlun – Neftehimik Nizhnekamsk
09.10. 17:00 – Salavat Ufa – Barys Nur-Sultan
09.10. 17:00 – Traktor Tsheljabinsk – Dynamo Moskova
09.10. 19:00 – Nizhni Novgorod – HK Vitjaz
09.10. 19:00 – Severstal Tsherepovets – Spartak Moskova
09.10. 19:30 – Dinamo Riika – Dinamo Minsk
10.10. 14:30 – Kunlun – Neftehimik Nizhnekamsk
10.10. 17:00 – Magnitogorsk – Admiral Vladivostok
10.10. 19:00 – Lokomotiv Yaroslavl – HK Sotshi
10.10. 19:30 – Avangard Omsk – Amur Habarovsk
10.10. 19:30 – SKA Pietari – Jekaterinburg
11.10. 15:30 – Sibir Novosibirsk – Barys Nur-Sultan
11.10. 18:30 – Jokerit – Dinamo Minsk
11.10. 19:00 – Ak Bars Kazan – TsSKA Moskova
11.10. 19:00 – Nizhni Novgorod – Salavat Ufa
12.10. 15:00 – Traktor Tsheljabinsk – Admiral Vladivostok
12.10. 17:00 – Avangard Omsk – Dinamo Riika
12.10. 17:00 – Dynamo Moskova – Jekaterinburg
12.10. 17:00 – Severstal Tsherepovets – Magnitogorsk
12.10. 17:00 – Spartak Moskova – Amur Habarovsk
13.10. 10:00 – Kunlun – Lokomotiv Yaroslavl
13.10. 16:00 – Jokerit – Salavat Ufa
13.10. 17:00 – HK Sotshi – TsSKA Moskova
13.10. 17:00 – HK Vitjaz – Dinamo Minsk
13.10. 17:00 – Nizhni Novgorod – SKA Pietari
14.10. 16:30 – Barys Nur-Sultan – Admiral Vladivostok
14.10. 17:00 – Traktor Tsheljabinsk – Dinamo Riika
14.10. 19:00 – Ak Bars Kazan – Jekaterinburg
14.10. 19:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Sibir Novosibirsk
14.10. 19:30 – Dynamo Moskova – Magnitogorsk
15.10. 12:00 – Amur Habarovsk – Lokomotiv Yaroslavl
15.10. 14:30 – Kunlun – Severstal Tsherepovets
15.10. 19:30 – Avangard Omsk – SKA Pietari
15.10. 19:30 – HK Vitjaz – Salavat Ufa
16.10. 16:30 – Barys Nur-Sultan – Dinamo Riika
16.10. 19:30 – Dynamo Moskova – TsSKA Moskova
16.10. 19:30 – HK Sotshi – Magnitogorsk
16.10. 19:30 – Spartak Moskova – Sibir Novosibirsk
17.10. 12:00 – Amur Habarovsk – Severstal Tsherepovets
17.10. 12:30 – Admiral Vladivostok – Lokomotiv Yaroslavl
17.10. 19:00 – Ak Bars Kazan – Jokerit
17.10. 19:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – SKA Pietari
17.10. 19:10 – Dinamo Minsk – Nizhni Novgorod
17.10. 19:30 – HK Vitjaz – Traktor Tsheljabinsk
18.10. 17:00 – Jekaterinburg – Avangard Omsk
18.10. 19:30 – HK Sotshi – Sibir Novosibirsk
19.10. 10:00 – Admiral Vladivostok – Severstal Tsherepovets
19.10. 10:00 – Kunlun – Dynamo Moskova
19.10. 14:30 – Salavat Ufa – Ak Bars Kazan
19.10. 16:00 – Jokerit – Nizhni Novgorod
19.10. 17:00 – TsSKA Moskova – Traktor Tsheljabinsk
20.10. 14:00 – Barys Nur-Sultan – HK Vitjaz
20.10. 15:00 – Magnitogorsk – Avangard Omsk
20.10. 17:00 – Dinamo Riika – Neftehimik Nizhnekamsk
20.10. 17:00 – SKA Pietari – Spartak Moskova
21.10. 12:00 – Amur Habarovsk – Dynamo Moskova
21.10. 14:30 – Kunlun – HK Sotshi
21.10. 17:00 – Jekaterinburg – Ak Bars Kazan
21.10. 19:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Traktor Tsheljabinsk
21.10. 19:30 – TsSKA Moskova – Nizhni Novgorod
22.10. 15:30 – Sibir Novosibirsk – HK Vitjaz
22.10. 17:00 – Salavat Ufa – Avangard Omsk
22.10. 18:30 – Jokerit – Spartak Moskova
22.10. 19:10 – Dinamo Minsk – Barys Nur-Sultan
22.10. 19:30 – SKA Pietari – Neftehimik Nizhnekamsk
23.10. 12:00 – Amur Habarovsk – HK Sotshi
23.10. 12:30 – Admiral Vladivostok – Dynamo Moskova
23.10. 17:00 – Magnitogorsk – Ak Bars Kazan
23.10. 19:30 – Dinamo Riika – Traktor Tsheljabinsk
24.10. 17:00 – Salavat Ufa – HK Vitjaz
24.10. 19:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Barys Nur-Sultan
24.10. 19:00 – Nizhni Novgorod – Spartak Moskova
24.10. 19:00 – Severstal Tsherepovets – Neftehimik Nizhnekamsk
24.10. 19:30 – TsSKA Moskova – Jokerit
25.10. 12:30 – Admiral Vladivostok – HK Sotshi
25.10. 17:00 – Jekaterinburg – Magnitogorsk
25.10. 19:10 – Dinamo Minsk – Dinamo Riika
25.10. 19:30 – Avangard Omsk – Kunlun
26.10. 15:00 – Traktor Tsheljabinsk – Amur Habarovsk
26.10. 17:00 – Ak Bars Kazan – Barys Nur-Sultan
26.10. 17:00 – Lokomotiv Yaroslavl – SKA Pietari
26.10. 17:00 – Severstal Tsherepovets – Jokerit
27.10. 12:30 – Sibir Novosibirsk – Magnitogorsk
27.10. 16:00 – Avangard Omsk – TsSKA Moskova
27.10. 16:00 – HK Vitjaz – Kunlun
27.10. 16:00 – Spartak Moskova – Dinamo Riika
27.10. 16:10 – Dinamo Minsk – Salavat Ufa
28.10. 18:00 – Ak Bars Kazan – Amur Habarovsk
28.10. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Admiral Vladivostok
28.10. 18:00 – Severstal Tsherepovets – SKA Pietari
29.10. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Jekaterinburg
29.10. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Magnitogorsk
29.10. 18:00 – Nizhni Novgorod – Lokomotiv Yaroslavl
29.10. 18:30 – Dynamo Moskova – Avangard Omsk
29.10. 18:30 – HK Sotshi – Salavat Ufa
29.10. 18:30 – Spartak Moskova – Jokerit
29.10. 19:30 – Dinamo Riika – Kunlun
30.10. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Dinamo Minsk
30.10. 18:00 – Ak Bars Kazan – Admiral Vladivostok
30.10. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Amur Habarovsk
30.10. 18:30 – HK Vitjaz – SKA Pietari
31.10. 14:30 – Sibir Novosibirsk – TsSKA Moskova
31.10. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Jekaterinburg
31.10. 18:00 – Nizhni Novgorod – Kunlun
31.10. 18:30 – Dynamo Moskova – Salavat Ufa
31.10. 18:30 – Jokerit – Lokomotiv Yaroslavl
31.10. 18:30 – Spartak Moskova – Severstal Tsherepovets

Marraskuu 2019

01.11. 16:00 – Magnitogorsk – Dinamo Minsk
01.11. 18:30 – Avangard Omsk – Amur Habarovsk
01.11. 18:30 – HK Sotshi – Dinamo Riika
02.11. 13:00 – Barys Nur-Sultan – TsSKA Moskova
02.11. 16:00 – HK Vitjaz – Severstal Tsherepovets
02.11. 16:00 – Jokerit – Nizhni Novgorod
02.11. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Ak Bars Kazan
02.11. 16:00 – SKA Pietari – Lokomotiv Yaroslavl
02.11. 16:00 – Spartak Moskova – Admiral Vladivostok
03.11. 13:30 – Salavat Ufa – Dinamo Minsk
03.11. 14:00 – Magnitogorsk – Sibir Novosibirsk
03.11. 14:00 – Traktor Tsheljabinsk – Jekaterinburg
03.11. 16:00 – Avangard Omsk – Dynamo Moskova
03.11. 16:00 – HK Sotshi – Kunlun
03.11. 16:00 – SKA Pietari – Dinamo Riika
04.11. 16:00 – HK Vitjaz – Nizhni Novgorod
04.11. 16:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Admiral Vladivostok
04.11. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – TsSKA Moskova
04.11. 16:00 – Severstal Tsherepovets – Ak Bars Kazan
12.11. 16:00 – Magnitogorsk – Traktor Tsheljabinsk
12.11. 18:00 – Ak Bars Kazan – Avangard Omsk
12.11. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Sibir Novosibirsk
12.11. 18:00 – Severstal Tsherepovets – Barys Nur-Sultan
12.11. 18:10 – Dinamo Minsk – Nizhni Novgorod
12.11. 18:30 – Dynamo Moskova – Neftehimik Nizhnekamsk
12.11. 18:30 – TsSKA Moskova – Spartak Moskova
12.11. 19:30 – Dinamo Riika – Salavat Ufa
13.11. 11:00 – Amur Habarovsk – SKA Pietari
13.11. 13:30 – Kunlun – Jokerit
13.11. 16:00 – Jekaterinburg – HK Sotshi
13.11. 18:10 – Dinamo Minsk – HK Vitjaz
14.11. 18:00 – Ak Bars Kazan – Traktor Tsheljabinsk
14.11. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Neftehimik Nizhnekamsk
14.11. 18:00 – Nizhni Novgorod – Sibir Novosibirsk
14.11. 18:00 – Severstal Tsherepovets – Avangard Omsk
14.11. 18:30 – Dynamo Moskova – Barys Nur-Sultan
14.11. 18:30 – TsSKA Moskova – Salavat Ufa
14.11. 19:30 – Dinamo Riika – Spartak Moskova
15.11. 11:30 – Admiral Vladivostok – Jokerit
15.11. 13:30 – Kunlun – SKA Pietari
15.11. 16:00 – Magnitogorsk – HK Sotshi
15.11. 19:30 – Dinamo Riika – HK Vitjaz
16.11. 16:00 – Dynamo Moskova – Sibir Novosibirsk
16.11. 16:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Salavat Ufa
16.11. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Spartak Moskova
16.11. 16:10 – Dinamo Minsk – Avangard Omsk
17.11. 09:00 – Admiral Vladivostok – SKA Pietari
17.11. 09:00 – Amur Habarovsk – Jokerit
17.11. 09:00 – Kunlun – Magnitogorsk
17.11. 14:00 – Traktor Tsheljabinsk – Jekaterinburg
17.11. 16:00 – Nizhni Novgorod – HK Vitjaz
17.11. 17:00 – Dinamo Riika – HK Sotshi
18.11. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Dynamo Moskova
18.11. 18:30 – Avangard Omsk – Salavat Ufa
18.11. 18:30 – TsSKA Moskova – Severstal Tsherepovets
19.11. 11:00 – Amur Habarovsk – Magnitogorsk
19.11. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Jekaterinburg
19.11. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Jokerit
19.11. 18:00 – Nizhni Novgorod – Dinamo Minsk
20.11. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Ak Bars Kazan
20.11. 16:00 – Salavat Ufa – Kunlun
20.11. 18:30 – HK Sotshi – Severstal Tsherepovets
20.11. 18:30 – HK Vitjaz – TsSKA Moskova
20.11. 18:30 – Spartak Moskova – Lokomotiv Yaroslavl
20.11. 19:30 – Dinamo Riika – Dynamo Moskova
21.11. 11:30 – Admiral Vladivostok – Magnitogorsk
21.11. 18:30 – Avangard Omsk – Jekaterinburg
21.11. 18:30 – Spartak Moskova – Dinamo Minsk
22.11. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Nizhni Novgorod
22.11. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Ak Bars Kazan
22.11. 16:00 – Salavat Ufa – Amur Habarovsk
22.11. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Kunlun
22.11. 18:30 – HK Sotshi – Lokomotiv Yaroslavl
22.11. 18:30 – HK Vitjaz – Dinamo Riika
22.11. 18:30 – Jokerit – Dynamo Moskova
22.11. 18:30 – SKA Pietari – Severstal Tsherepovets
23.11. 16:00 – Avangard Omsk – Dinamo Minsk
24.11. 12:30 – Sibir Novosibirsk – Admiral Vladivostok
24.11. 13:00 – Barys Nur-Sultan – Amur Habarovsk
24.11. 13:30 – Salavat Ufa – Ak Bars Kazan
24.11. 14:00 – Jekaterinburg – TsSKA Moskova
24.11. 14:00 – Traktor Tsheljabinsk – Nizhni Novgorod
24.11. 16:00 – HK Sotshi – Dinamo Riika
24.11. 16:00 – Jokerit – Lokomotiv Yaroslavl
25.11. 18:30 – Avangard Omsk – HK Vitjaz
25.11. 18:30 – SKA Pietari – Kunlun
25.11. 18:30 – Spartak Moskova – Neftehimik Nizhnekamsk
26.11. 16:00 – Jekaterinburg – Nizhni Novgorod
26.11. 16:00 – Magnitogorsk – Barys Nur-Sultan
26.11. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – TsSKA Moskova
26.11. 18:00 – Severstal Tsherepovets – Dinamo Riika
26.11. 18:10 – Dinamo Minsk – Admiral Vladivostok
26.11. 18:30 – Dynamo Moskova – Lokomotiv Yaroslavl
26.11. 18:30 – Jokerit – Amur Habarovsk
27.11. 18:00 – Ak Bars Kazan – Sibir Novosibirsk
27.11. 18:30 – HK Vitjaz – Neftehimik Nizhnekamsk
27.11. 18:30 – SKA Pietari – HK Sotshi
28.11. 13:30 – Kunlun – Avangard Omsk
28.11. 16:00 – Jekaterinburg – Barys Nur-Sultan
28.11. 16:00 – Magnitogorsk – TsSKA Moskova
28.11. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Salavat Ufa
28.11. 18:00 – Severstal Tsherepovets – Admiral Vladivostok
29.11. 18:00 – Ak Bars Kazan – HK Sotshi
29.11. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Dinamo Minsk
29.11. 18:00 – Nizhni Novgorod – Dynamo Moskova
29.11. 18:30 – Jokerit – Sibir Novosibirsk
30.11. 09:00 – Amur Habarovsk – Spartak Moskova
30.11. 09:00 – Kunlun – Avangard Omsk
30.11. 14:00 – Magnitogorsk – Salavat Ufa
30.11. 17:00 – Dinamo Riika – SKA Pietari

Joulukuu 2019

01.12. 13:00 – Barys Nur-Sultan – Dinamo Minsk
01.12. 16:00 – Ak Bars Kazan – Dynamo Moskova
01.12. 16:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Jekaterinburg
01.12. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – HK Sotshi
01.12. 16:00 – Severstal Tsherepovets – Sibir Novosibirsk
02.12. 11:00 – Amur Habarovsk – Avangard Omsk
02.12. 11:30 – Admiral Vladivostok – Spartak Moskova
02.12. 13:30 – Kunlun – HK Vitjaz
02.12. 16:00 – Salavat Ufa – Jokerit
02.12. 18:30 – TsSKA Moskova – SKA Pietari
03.12. 16:00 – Salavat Ufa – Traktor Tsheljabinsk
03.12. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Magnitogorsk
03.12. 18:00 – Nizhni Novgorod – Jekaterinburg
03.12. 18:30 – HK Sotshi – Dinamo Minsk
04.12. 11:00 – Amur Habarovsk – HK Vitjaz
04.12. 13:30 – Kunlun – Spartak Moskova
04.12. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Avangard Omsk
04.12. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Jokerit
04.12. 18:30 – SKA Pietari – Ak Bars Kazan
04.12. 18:30 – TsSKA Moskova – Dynamo Moskova
04.12. 19:30 – Dinamo Riika – Severstal Tsherepovets
05.12. 16:00 – Salavat Ufa – Magnitogorsk
05.12. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Traktor Tsheljabinsk
05.12. 18:30 – HK Sotshi – Jekaterinburg
06.12. 11:30 – Admiral Vladivostok – HK Vitjaz
06.12. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Jokerit
06.12. 18:00 – Nizhni Novgorod – Ak Bars Kazan
06.12. 18:10 – Dinamo Minsk – Severstal Tsherepovets
06.12. 18:30 – Dynamo Moskova – Lokomotiv Yaroslavl
07.12. 09:00 – Admiral Vladivostok – Kunlun
07.12. 14:00 – Jekaterinburg – Dinamo Riika
07.12. 14:00 – Magnitogorsk – Traktor Tsheljabinsk
07.12. 16:00 – HK Sotshi – Barys Nur-Sultan
08.12. 16:00 – Avangard Omsk – Ak Bars Kazan
08.12. 16:00 – Dynamo Moskova – SKA Pietari
08.12. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Salavat Ufa
08.12. 16:00 – Severstal Tsherepovets – Lokomotiv Yaroslavl
08.12. 16:10 – Dinamo Minsk – TsSKA Moskova
09.12. 11:00 – Amur Habarovsk – Kunlun
09.12. 16:00 – Magnitogorsk – Dinamo Riika
09.12. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Sibir Novosibirsk
09.12. 18:30 – Avangard Omsk – Barys Nur-Sultan
09.12. 18:30 – HK Vitjaz – Nizhni Novgorod
09.12. 18:30 – Jokerit – Spartak Moskova
17.12. 13:30 – Kunlun – Admiral Vladivostok
17.12. 16:00 – Jekaterinburg – Amur Habarovsk
17.12. 16:00 – Magnitogorsk – Neftehimik Nizhnekamsk
17.12. 16:00 – Salavat Ufa – Sibir Novosibirsk
17.12. 18:10 – Dinamo Minsk – Lokomotiv Yaroslavl
17.12. 18:30 – Dynamo Moskova – Jokerit
17.12. 18:30 – SKA Pietari – Severstal Tsherepovets
17.12. 18:30 – Spartak Moskova – HK Vitjaz
17.12. 19:30 – Dinamo Riika – TsSKA Moskova
18.12. 13:30 – Kunlun – Admiral Vladivostok
18.12. 18:00 – Nizhni Novgorod – Barys Nur-Sultan
18.12. 18:10 – Dinamo Minsk – HK Sotshi
19.12. 16:00 – Jekaterinburg – Neftehimik Nizhnekamsk
19.12. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Amur Habarovsk
19.12. 18:00 – Ak Bars Kazan – Salavat Ufa
19.12. 18:30 – Avangard Omsk – Sibir Novosibirsk
19.12. 18:30 – Dynamo Moskova – Severstal Tsherepovets
19.12. 18:30 – HK Vitjaz – Dinamo Riika
19.12. 18:30 – Jokerit – Lokomotiv Yaroslavl
19.12. 18:30 – SKA Pietari – TsSKA Moskova
20.12. 18:30 – HK Vitjaz – Barys Nur-Sultan
20.12. 18:30 – Spartak Moskova – HK Sotshi
21.12. 09:00 – Admiral Vladivostok – Dinamo Minsk
21.12. 09:00 – Kunlun – Nizhni Novgorod
21.12. 14:00 – Traktor Tsheljabinsk – Neftehimik Nizhnekamsk
21.12. 16:00 – Ak Bars Kazan – Sibir Novosibirsk
21.12. 16:00 – Avangard Omsk – Salavat Ufa
21.12. 16:00 – Jokerit – Dinamo Riika
21.12. 16:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Severstal Tsherepovets
22.12. 16:00 – Dynamo Moskova – HK Sotshi
22.12. 16:00 – HK Vitjaz – TsSKA Moskova
22.12. 16:00 – SKA Pietari – Magnitogorsk
22.12. 16:00 – Spartak Moskova – Barys Nur-Sultan
23.12. 11:00 – Amur Habarovsk – Dinamo Minsk
23.12. 11:30 – Admiral Vladivostok – Nizhni Novgorod
23.12. 13:30 – Kunlun – Jekaterinburg
23.12. 16:00 – Salavat Ufa – Ak Bars Kazan
23.12. 18:00 – Severstal Tsherepovets – Traktor Tsheljabinsk
24.12. 18:30 – TsSKA Moskova – Magnitogorsk
25.12. 11:00 – Amur Habarovsk – Nizhni Novgorod
25.12. 11:30 – Admiral Vladivostok – Jekaterinburg
25.12. 13:30 – Kunlun – Dinamo Minsk
25.12. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Spartak Moskova
25.12. 15:30 – Barys Nur-Sultan – SKA Pietari
25.12. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Ak Bars Kazan
25.12. 18:00 – Severstal Tsherepovets – HK Sotshi
25.12. 18:30 – Avangard Omsk – Traktor Tsheljabinsk
25.12. 18:30 – TsSKA Moskova – Dynamo Moskova
26.12. 17:00 – Dinamo Riika – Magnitogorsk
26.12. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Jokerit
27.12. 11:00 – Amur Habarovsk – Jekaterinburg
27.12. 14:30 – Sibir Novosibirsk – SKA Pietari
27.12. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Dynamo Moskova
27.12. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Spartak Moskova
28.12. 12:30 – Sibir Novosibirsk – Kunlun
28.12. 16:00 – Ak Bars Kazan – Lokomotiv Yaroslavl
28.12. 16:00 – HK Sotshi – Jokerit
28.12. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Avangard Omsk
28.12. 16:00 – Nizhni Novgorod – Dinamo Riika
28.12. 16:00 – TsSKA Moskova – HK Vitjaz
29.12. 09:00 – Admiral Vladivostok – Amur Habarovsk
29.12. 13:00 – Barys Nur-Sultan – Jekaterinburg
29.12. 14:00 – Magnitogorsk – Dynamo Moskova
29.12. 16:00 – HK Sotshi – Spartak Moskova
29.12. 16:00 – Severstal Tsherepovets – SKA Pietari
30.12. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Kunlun
30.12. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Avangard Omsk
30.12. 18:10 – Dinamo Minsk – Dinamo Riika
30.12. 18:30 – Jokerit – HK Vitjaz
30.12. 18:30 – TsSKA Moskova – Lokomotiv Yaroslavl

Tammikuu 2020

03.01. 12:30 – Sibir Novosibirsk – Neftehimik Nizhnekamsk
03.01. 14:00 – Magnitogorsk – Jekaterinburg
03.01. 16:00 – Avangard Omsk – Admiral Vladivostok
03.01. 16:00 – Dynamo Moskova – Kunlun
03.01. 16:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Amur Habarovsk
03.01. 16:00 – Nizhni Novgorod – Traktor Tsheljabinsk
03.01. 16:00 – Severstal Tsherepovets – Dinamo Minsk
03.01. 16:00 – Spartak Moskova – HK Vitjaz
03.01. 18:30 – Jokerit – SKA Pietari
04.01. 16:00 – HK Sotshi – TsSKA Moskova
04.01. 17:00 – Dinamo Riika – Barys Nur-Sultan
05.01. 14:00 – Jekaterinburg – Neftehimik Nizhnekamsk
05.01. 14:00 – Magnitogorsk – Sibir Novosibirsk
05.01. 16:00 – Ak Bars Kazan – Traktor Tsheljabinsk
05.01. 16:00 – HK Vitjaz – Admiral Vladivostok
05.01. 16:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Kunlun
05.01. 16:00 – Severstal Tsherepovets – Amur Habarovsk
05.01. 16:00 – Spartak Moskova – Dynamo Moskova
05.01. 16:10 – Dinamo Minsk – SKA Pietari
06.01. 13:30 – Salavat Ufa – TsSKA Moskova
06.01. 16:00 – Avangard Omsk – Barys Nur-Sultan
06.01. 19:30 – Dinamo Riika – Jokerit
07.01. 14:00 – Jekaterinburg – Sibir Novosibirsk
07.01. 16:00 – Ak Bars Kazan – Magnitogorsk
07.01. 16:00 – Dynamo Moskova – Amur Habarovsk
07.01. 16:00 – HK Sotshi – Traktor Tsheljabinsk
07.01. 16:00 – Nizhni Novgorod – Admiral Vladivostok
07.01. 16:00 – Spartak Moskova – SKA Pietari
07.01. 16:10 – Dinamo Minsk – Kunlun
08.01. 13:30 – Salavat Ufa – Lokomotiv Yaroslavl
08.01. 16:00 – Dynamo Moskova – TsSKA Moskova
08.01. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Barys Nur-Sultan
08.01. 16:00 – Spartak Moskova – Jokerit
08.01. 19:30 – Dinamo Riika – Severstal Tsherepovets
09.01. 16:00 – Jekaterinburg – Admiral Vladivostok
09.01. 16:00 – Magnitogorsk – Amur Habarovsk
09.01. 18:00 – Ak Bars Kazan – Nizhni Novgorod
10.01. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Lokomotiv Yaroslavl
10.01. 16:00 – Salavat Ufa – Dynamo Moskova
10.01. 18:10 – Dinamo Minsk – HK Vitjaz
10.01. 18:30 – HK Sotshi – Spartak Moskova
10.01. 18:30 – Jokerit – Severstal Tsherepovets
10.01. 18:30 – TsSKA Moskova – Kunlun
11.01. 13:00 – Barys Nur-Sultan – Avangard Omsk
11.01. 16:00 – Jokerit – Severstal Tsherepovets
11.01. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Nizhni Novgorod
12.01. 09:00 – Admiral Vladivostok – Ak Bars Kazan
12.01. 13:00 – Barys Nur-Sultan – Lokomotiv Yaroslavl
12.01. 13:30 – Salavat Ufa – Dinamo Riika
12.01. 14:00 – Traktor Tsheljabinsk – HK Sotshi
12.01. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – HK Vitjaz
12.01. 16:00 – SKA Pietari – Dynamo Moskova
12.01. 16:00 – TsSKA Moskova – Jekaterinburg
12.01. 16:10 – Dinamo Minsk – Spartak Moskova
13.01. 11:00 – Amur Habarovsk – Avangard Omsk
13.01. 13:30 – Kunlun – Sibir Novosibirsk
14.01. 11:00 – Amur Habarovsk – Ak Bars Kazan
14.01. 13:30 – Kunlun – Sibir Novosibirsk
14.01. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Salavat Ufa
14.01. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Magnitogorsk
14.01. 18:00 – Nizhni Novgorod – HK Sotshi
14.01. 18:00 – Severstal Tsherepovets – Jekaterinburg
14.01. 18:30 – HK Vitjaz – Jokerit
14.01. 18:30 – SKA Pietari – Dinamo Riika
14.01. 18:30 – TsSKA Moskova – Dinamo Minsk
15.01. 11:30 – Admiral Vladivostok – Avangard Omsk
16.01. 11:00 – Amur Habarovsk – Sibir Novosibirsk
16.01. 11:30 – Admiral Vladivostok – Avangard Omsk
16.01. 13:30 – Kunlun – Ak Bars Kazan
16.01. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Magnitogorsk
16.01. 16:00 – Jekaterinburg – Salavat Ufa
16.01. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Dynamo Moskova
16.01. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Traktor Tsheljabinsk
16.01. 18:00 – Severstal Tsherepovets – Spartak Moskova
16.01. 18:30 – HK Vitjaz – Dinamo Minsk
16.01. 18:30 – SKA Pietari – Jokerit
16.01. 18:30 – TsSKA Moskova – HK Sotshi
21.01. 13:30 – Kunlun – Amur Habarovsk
21.01. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Traktor Tsheljabinsk
21.01. 16:00 – Salavat Ufa – Admiral Vladivostok
21.01. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Jekaterinburg
21.01. 18:00 – Nizhni Novgorod – Lokomotiv Yaroslavl
21.01. 18:10 – Dinamo Minsk – Spartak Moskova
21.01. 18:30 – Dynamo Moskova – Ak Bars Kazan
21.01. 18:30 – HK Vitjaz – Avangard Omsk
21.01. 18:30 – Jokerit – Barys Nur-Sultan
21.01. 18:30 – TsSKA Moskova – SKA Pietari
21.01. 19:30 – Dinamo Riika – HK Sotshi
22.01. 13:30 – Kunlun – Amur Habarovsk
23.01. 16:00 – Jekaterinburg – Traktor Tsheljabinsk
23.01. 18:00 – Ak Bars Kazan – Salavat Ufa
23.01. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – TsSKA Moskova
23.01. 18:30 – Avangard Omsk – HK Sotshi
23.01. 18:30 – Dynamo Moskova – HK Vitjaz
23.01. 18:30 – Jokerit – Admiral Vladivostok
23.01. 18:30 – SKA Pietari – Barys Nur-Sultan
23.01. 18:30 – Spartak Moskova – Severstal Tsherepovets
24.01. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Sibir Novosibirsk
24.01. 18:00 – Nizhni Novgorod – Magnitogorsk
25.01. 13:30 – Salavat Ufa – Barys Nur-Sultan
25.01. 14:00 – Jekaterinburg – Ak Bars Kazan
25.01. 16:00 – HK Vitjaz – Lokomotiv Yaroslavl
25.01. 16:00 – Jokerit – Kunlun
25.01. 16:00 – Spartak Moskova – Traktor Tsheljabinsk
25.01. 16:10 – Dinamo Minsk – Severstal Tsherepovets
25.01. 17:00 – Dinamo Riika – Admiral Vladivostok
26.01. 16:00 – Avangard Omsk – Magnitogorsk
26.01. 16:00 – Jokerit – Neftehimik Nizhnekamsk
26.01. 16:00 – SKA Pietari – Nizhni Novgorod
26.01. 16:00 – TsSKA Moskova – Sibir Novosibirsk
27.01. 16:00 – Jekaterinburg – Barys Nur-Sultan
27.01. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Ak Bars Kazan
27.01. 18:00 – Severstal Tsherepovets – HK Vitjaz
27.01. 18:30 – HK Sotshi – Lokomotiv Yaroslavl
27.01. 18:30 – Spartak Moskova – Kunlun
28.01. 11:00 – Amur Habarovsk – Salavat Ufa
28.01. 18:30 – Avangard Omsk – Neftehimik Nizhnekamsk
28.01. 18:30 – Dynamo Moskova – Nizhni Novgorod
28.01. 18:30 – SKA Pietari – Dinamo Minsk
28.01. 19:30 – Dinamo Riika – Sibir Novosibirsk
29.01. 11:00 – Amur Habarovsk – Salavat Ufa
29.01. 11:30 – Admiral Vladivostok – TsSKA Moskova
29.01. 18:30 – HK Vitjaz – Ak Bars Kazan
30.01. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Neftehimik Nizhnekamsk
30.01. 16:00 – Jekaterinburg – Dinamo Minsk
30.01. 16:00 – Magnitogorsk – Jokerit
30.01. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Kunlun
30.01. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Nizhni Novgorod
30.01. 18:30 – Dynamo Moskova – Dinamo Riika
30.01. 18:30 – HK Sotshi – Severstal Tsherepovets
30.01. 18:30 – SKA Pietari – Avangard Omsk
31.01. 11:00 – Amur Habarovsk – TsSKA Moskova
31.01. 11:30 – Admiral Vladivostok – Salavat Ufa

Helmikuu 2020

01.02. 12:30 – Sibir Novosibirsk – Dinamo Minsk
01.02. 13:00 – Barys Nur-Sultan – Avangard Omsk
01.02. 14:00 – Magnitogorsk – Jekaterinburg
01.02. 16:00 – Ak Bars Kazan – Dinamo Riika
01.02. 16:00 – HK Sotshi – HK Vitjaz
01.02. 16:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Jokerit
01.02. 16:00 – Nizhni Novgorod – Severstal Tsherepovets
01.02. 16:00 – Spartak Moskova – Dynamo Moskova
02.02. 09:00 – Admiral Vladivostok – Salavat Ufa
03.02. 11:30 – Admiral Vladivostok – Amur Habarovsk
03.02. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Jekaterinburg
03.02. 16:00 – Kunlun – TsSKA Moskova
03.02. 16:00 – Magnitogorsk – Avangard Omsk
03.02. 18:00 – Ak Bars Kazan – HK Vitjaz
03.02. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Severstal Tsherepovets
03.02. 18:00 – Nizhni Novgorod – Dynamo Moskova
03.02. 18:30 – Spartak Moskova – SKA Pietari
03.02. 19:30 – Dinamo Riika – Jokerit
11.02. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Kunlun
11.02. 16:00 – Jekaterinburg – Barys Nur-Sultan
11.02. 16:00 – Salavat Ufa – Admiral Vladivostok
11.02. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Lokomotiv Yaroslavl
11.02. 18:30 – Avangard Omsk – Ak Bars Kazan
11.02. 18:30 – HK Vitjaz – HK Sotshi
11.02. 18:30 – Jokerit – Traktor Tsheljabinsk
11.02. 18:30 – SKA Pietari – Amur Habarovsk
11.02. 18:30 – Spartak Moskova – Magnitogorsk
11.02. 18:30 – TsSKA Moskova – Nizhni Novgorod
11.02. 19:30 – Dinamo Riika – Dinamo Minsk
13.02. 14:30 – Sibir Novosibirsk – HK Sotshi
13.02. 16:00 – Jekaterinburg – Jokerit
13.02. 16:00 – Salavat Ufa – Spartak Moskova
13.02. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – Dinamo Minsk
13.02. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Magnitogorsk
13.02. 18:00 – Nizhni Novgorod – SKA Pietari
13.02. 18:00 – Severstal Tsherepovets – Kunlun
13.02. 18:30 – Avangard Omsk – Admiral Vladivostok
13.02. 18:30 – Dynamo Moskova – Traktor Tsheljabinsk
13.02. 18:30 – HK Vitjaz – Amur Habarovsk
13.02. 18:30 – TsSKA Moskova – Barys Nur-Sultan
13.02. 19:30 – Dinamo Riika – Ak Bars Kazan
15.02. 12:30 – Sibir Novosibirsk – Severstal Tsherepovets
15.02. 13:00 – Barys Nur-Sultan – HK Sotshi
15.02. 13:30 – Salavat Ufa – SKA Pietari
15.02. 14:00 – Traktor Tsheljabinsk – Kunlun
15.02. 16:00 – Ak Bars Kazan – Spartak Moskova
15.02. 16:00 – Jokerit – Magnitogorsk
15.02. 16:00 – Lokomotiv Yaroslavl – TsSKA Moskova
15.02. 16:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Admiral Vladivostok
15.02. 16:00 – Nizhni Novgorod – Amur Habarovsk
15.02. 16:10 – Dinamo Minsk – Jekaterinburg
15.02. 17:00 – Dinamo Riika – Dynamo Moskova
17.02. 16:00 – Magnitogorsk – Kunlun
17.02. 16:00 – Salavat Ufa – HK Sotshi
17.02. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Severstal Tsherepovets
17.02. 18:00 – Neftehimik Nizhnekamsk – Amur Habarovsk
17.02. 18:10 – Dinamo Minsk – TsSKA Moskova
17.02. 18:30 – Jokerit – Dynamo Moskova
17.02. 18:30 – SKA Pietari – Admiral Vladivostok
17.02. 19:30 – Dinamo Riika – Jekaterinburg
18.02. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Sibir Novosibirsk
18.02. 18:00 – Ak Bars Kazan – Avangard Omsk
18.02. 18:00 – Lokomotiv Yaroslavl – HK Vitjaz
18.02. 18:30 – Spartak Moskova – Nizhni Novgorod
19.02. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Admiral Vladivostok
19.02. 18:00 – Severstal Tsherepovets – Dynamo Moskova
20.02. 11:00 – Amur Habarovsk – Dinamo Riika
20.02. 16:00 – Jekaterinburg – Sibir Novosibirsk
20.02. 18:30 – HK Sotshi – HK Vitjaz
20.02. 18:30 – SKA Pietari – Nizhni Novgorod
20.02. 18:30 – Spartak Moskova – Ak Bars Kazan
21.02. 15:30 – Barys Nur-Sultan – Salavat Ufa
21.02. 16:00 – Magnitogorsk – Neftehimik Nizhnekamsk
21.02. 18:30 – TsSKA Moskova – Dinamo Minsk
22.02. 09:00 – Admiral Vladivostok – Dinamo Riika
22.02. 14:00 – Traktor Tsheljabinsk – Sibir Novosibirsk
22.02. 16:00 – HK Sotshi – Nizhni Novgorod
22.02. 16:00 – Severstal Tsherepovets – HK Vitjaz
23.02. 09:00 – Amur Habarovsk – Neftehimik Nizhnekamsk
23.02. 14:00 – Magnitogorsk – Salavat Ufa
23.02. 16:00 – Ak Bars Kazan – Dinamo Minsk
23.02. 16:00 – Avangard Omsk – Lokomotiv Yaroslavl
23.02. 16:00 – Dynamo Moskova – Spartak Moskova
23.02. 16:00 – Jokerit – SKA Pietari
24.02. 09:00 – Admiral Vladivostok – Barys Nur-Sultan
24.02. 09:00 – Amur Habarovsk – Neftehimik Nizhnekamsk
24.02. 13:30 – Kunlun – Dinamo Riika
25.02. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Magnitogorsk
25.02. 18:00 – Ak Bars Kazan – Salavat Ufa
25.02. 18:00 – Nizhni Novgorod – Jokerit
25.02. 18:00 – Severstal Tsherepovets – HK Sotshi
25.02. 18:10 – Dinamo Minsk – Lokomotiv Yaroslavl
25.02. 18:30 – Avangard Omsk – Jekaterinburg
25.02. 18:30 – HK Vitjaz – Spartak Moskova
25.02. 18:30 – TsSKA Moskova – SKA Pietari
26.02. 11:00 – Amur Habarovsk – Barys Nur-Sultan
26.02. 11:30 – Admiral Vladivostok – Neftehimik Nizhnekamsk
26.02. 14:30 – Sibir Novosibirsk – Dinamo Riika
27.02. 16:00 – Traktor Tsheljabinsk – Magnitogorsk
27.02. 18:00 – Ak Bars Kazan – Jekaterinburg
27.02. 18:10 – Dinamo Minsk – Dynamo Moskova
27.02. 18:30 – Avangard Omsk – Jokerit
27.02. 18:30 – HK Vitjaz – Lokomotiv Yaroslavl
27.02. 18:30 – TsSKA Moskova – HK Sotshi

Palaa sivun alkuun

KHL 2019-2020 – Live Stream

Viasat ja suoratoistopalvelu Viaplay omistavat KHL -kauden oikeudet, varsinkin Jokereiden ottelut tulevat yksinoikeudella kaudella 2019-2020 vain Viasatilta ja suoratoistopalvelu Viaplaylta.

Nordicbetin Livestream -palvelu näyttää kaikki muut paitsi Jokereiden ottelut omassa palvelussaan, eli sinun ei tarvitse omistaa maksukanavaa nähdäksesi KHL -jääkiekkoa alkavalla kaudella.

Näin katsot KHL -kauden 2019-2020 ottelut ilmaiseksi

  • Siirry Nordicbetilille tästä>>>

  • Hyödynnä samalla 100% ensitalletusbonus aina 100€ asti! – jos Nordicbetin tili puuttuu!

  • Talleta rahaa turvallisesti ja valitsemallasi maksutavalla (min. 10€)

  • Homma Bueno! Näet kaikki KHL -ottelut.

» Siirry Nordicbetille

KHL 2019-2020 – Pitkävetovihjeet

Pelaajat.com seuraa aktiivisesti KHL -jääkiekkoa kaudella 2019-2020 ja poimii parhaat pitkävetovihjeet, vetovinkit ja peli-ideat alkavalla kaudella. Pelaajat.com avaa aina Jokereiden ottelut ja antaa oman näkemyksensä Jokereiden otteluista.

Palaa sivun alkuun

KHL 2019-2020 – Vedonlyöntibonukset

KHL -kausi 2019-2020 herättää jälleen vedonlyöjät ja kaudesta löytyy paljon pelattavaa pitkine vieraskiertueineen. Vedonlyöntiyhtiöt tarjoavat kauden aikana paljon erilaisia tarjouksia ja bonuksia, jotka kannattaa ehdottomasti hyödyntää. Pelaajat.com on aktiivisesti tarjoamassa tarjouksia ja bonuksia omassa FACEBOOK -ryhmässä, mihin kannattaa liittyä, jos haluaa pysyä edelläkävijänä.

» Siirry Ryhmän sivulle
SijaBookkeriBonusKierrätysTili
1Nordicbet100€ / 100%6xB | 1.50
2Betsafe200€ / 100%4xT+B | 1.80
3Betsson100€ / 100%8xB | 1.50
4CasinowinnerTalleta 25€, saat 50€ 1x kierrätys
5Netbet100€ / 100%5x1.60
6Unibet100€ / 100%4xB | 1.40
7Comeon40€ / 400%6xT+B | 1.50
8888Sport100€ / 100%6xB | 1.50
9MrGreen200€ Tehostus-
10Mobilebet60€ / 300%8xT+B | 1.80
11LeoVegas100€ / 100%5xB | 1.80
12Pinnacle--
13Rizk100€ / 100%5xT+B | 1.80
14Guts100€/ 100%4xB | 1.80
15Betzest50€ / 100%15xB | 2.00
16Veikkaus--

KHL 2019-2020 – Vedonlyöntitarjoukset

KHL herättää vähän pienemmänkin vedonlyöntifirman omine tarjouksineen. Alhaalta voit poimia parhaat tarjoukset niin jääkiekkoon, jalkapalloon kuin muihinkin lajeihin.

Palaa sivun alkuun | Otteluohjelmaan

UUSIMMAT KHL UUTISET
Erikoistarjous uusille pelaajille – Tienaa Narrien voitolla 50€!
31.10.2019 15:00

Erikoistarjous uusille pelaajille – Tienaa Narrien voitolla 50€!

Jokerit kohtaa torstai-iltana Hartwall Areenalla Lokomotiv Yaroslavlin. Ottelu alkaa klo: 18:30, ja jos jostain syystä Euroopan suosituimman...

KHL: Severstal – SKA Pietari Live Stream 28.10 | Katso ottelu suorana ilmaiseksi
28.10.2019 12:35

KHL: Severstal – SKA Pietari Live Stream 28.10 | Katso ottelu suorana ilmaiseksi

KHL: Severstal – SKA Pietari Live Stream 28.10.2019 – Katso ottelu suorana ilmaiseksi Severstal – SKA Pietari Live Stream 28.10.2019...

KHL: Magnitogorsk – Ak Bars Kazan Live Stream 23.10 | Katso ottelu suorana ilmaiseksi
23.10.2019 12:11

KHL: Magnitogorsk – Ak Bars Kazan Live Stream 23.10 | Katso ottelu suorana ilmaiseksi

KHL: Magnitogorsk – Ak Bars Kazan Live Stream 23.10.2019 – Katso ottelu suorana ilmaiseksi Magnitogorsk – Ak Bars Kazan Live...

KHL: Dynamo Moskova – TsSKA Moskova Live Stream 16.10 | Katso ottelu suorana ilmaiseksi
16.10.2019 12:57

KHL: Dynamo Moskova – TsSKA Moskova Live Stream 16.10 | Katso ottelu suorana ilmaiseksi

KHL: Dynamo Moskova – TsSKA Moskova Live Stream 16.10.2019 – Katso ottelu suorana ilmaiseksi Dynamo Moskova – TsSKA Moskova...

KHL: Ak Bars Kazan – SKA Pietari Live Stream 02.10 | Katso suorana ilmaiseksi
02.10.2019 15:30

KHL: Ak Bars Kazan – SKA Pietari Live Stream 02.10 | Katso suorana ilmaiseksi

KHL: Ak Bars Kazan – SKA Pietari Live Stream 02.10.2019 – Katso suorana ilmaiseksi Ak Bars Kazan – SKA Pietari Live Stream...

KHL: SKA Pietari – Dynamo Moskova Live Stream 28.09 | Katso suorana ilmaiseksi
28.09.2019 12:34

KHL: SKA Pietari – Dynamo Moskova Live Stream 28.09 | Katso suorana ilmaiseksi

KHL: SKA Pietari – Dynamo Moskova Live Stream 28.09.2019 – Katso suorana ilmaiseksi SKA Pietari – Dynamo Moskova Live Stream...

KHL: SKA Pietari – Salavat Ufa Live Stream 26.09 | Katso suorana ilmaiseksi
26.09.2019 11:10

KHL: SKA Pietari – Salavat Ufa Live Stream 26.09 | Katso suorana ilmaiseksi

KHL: SKA Pietari – Salavat Ufa Live Stream 26.09.2019 – Katso suorana ilmaiseksi SKA Pietari – Salavat Ufa Live Stream 26.09.2019...

Kaataako Narrit hallitsevan mestarin? – Katso tarjous
25.09.2019 12:34

Kaataako Narrit hallitsevan mestarin? – Katso tarjous

Jokerit kohtaa keskiviikkoillan huumassa Harwall Areenalla hallitsevan Mestarin Moskovan TsSKA:n. Ottelu alkaa klo: 18:30 25.09.2019. Nordicbet...

KHL: SKA Pietari – TsSKA Live Stream 23.09 | Katso suorana ilmaiseksi
23.09.2019 14:46

KHL: SKA Pietari – TsSKA Live Stream 23.09 | Katso suorana ilmaiseksi

KHL: SKA Pietari – TsSKA Live Stream 23.09.2019 – Katso suorana ilmaiseksi SKA Pietari – TsSKA Live Stream 23.09.2019 Maanantai...

KHL: HK Sotshi – SKA Pietari Live Stream 17.09 | Katso suorana ilmaiseksi
17.09.2019 13:39

KHL: HK Sotshi – SKA Pietari Live Stream 17.09 | Katso suorana ilmaiseksi

KHL: HK Sotshi – SKA Pietari Live Stream 17.09.2019 – Katso suorana ilmaiseksi HK Sotshi – SKA Pietari Live Stream 17.09.2019...

KHL: SKA Pietari – TsSKA Live Stream 13.09 | Katso suorana ilmaiseksi
13.09.2019 12:01

KHL: SKA Pietari – TsSKA Live Stream 13.09 | Katso suorana ilmaiseksi

SKA Pietari – TsSKA Live Stream 13.09.2019 – Katso suorana ilmaiseksi SKA Pietari – TsSKA Live Stream Perjantai-iltana pelataan...

KHL: SKA Pietari – Sibir Live Stream 10.09 | Katso ottelu suorana ilmaiseksi
09.09.2019 22:14

KHL: SKA Pietari – Sibir Live Stream 10.09 | Katso ottelu suorana ilmaiseksi

KHL: SKA Pietari – Sibir Live Stream 10.09.2019 – Katso ottelu suorana ilmaiseksi SKA Pietari – Sibir Live Stream 10.09.2019...